Zvanu telts noma

Zvanu teltis

Tipi telts noma

Tipi teltis

Zvanu teltis

Glempinga zvanu teltis ir ūdens necaurlaidīgas, taču elpojošas un komfortablas jebkuriem laika apstākļiem. Esam aprīkojuši teltis ar paklājiem, kas rada īpašu omulību, un visu nepieciešamo aprīkojumu 2-6 personu ērtai nakšņošanai. Atkarībā no viesu skaita un telšu izmēra, iespējams izvēlēties vienguļamās vai divguļamās guļvietas.  

Augstu vērtējam kvalitātes standartus, tādēļ aprīkojuma mazgāšanas un gludināšanas pakalpojumus uzticam nozares profesionāļiem, kas izmanto pasaulē vadošās līnijas.

Katram pasākumam ir savas vajadzības un specifika, ko ņemam vērā izstrādājot personalizētu piedāvājumu, kurā katru klientu iepazīstinam ar dažādu zvanu telšu izmēriem, daudzumu un aprīkojumu, kā arī informējam par papildus iespējām, kā piemēram, āra apgaismojumu, u.c. 

Piesaki nomu


Nomas pieteikums Zvanu teltīm

Tipi teltis

Esam gandarīti iepazīstināt ar unikālas konstrukcijas un izcilas kvalitātes Zviedrijā ražotajām lielajām pasākumu teltīm. To konstrukcijā izmantotie koki nākuši no skarbu dabas apstākļu Skandināvijas mežiem,  laboratoriski testēti, lai būtu paredzēti izcilai izturībai. Tāpat katra detaļa telts uzbūvē ir pārdomāta līdz mazākajām niansēm, radot izcilu sniegumu un iespējas ne vien uzbūvē, bet arī lietošanas ērtumā. 

To dizains ir vilinošs un pašpārliecināts, ka pati telts ir kā aksesuārs lieliskam pasākumam. 

Tipi telšu sniegtās iespējas ir tik plašas, ka iespējams pielāgoties ikviena pasākuma vajadzībām, tā piemēram, zem vienas Tipi telts iespējams izvietot 50-60 personas pie galdiem, taču savienojot vairākas Tipi teltis iespējams iegūt platību kurā brīvi ietilpināt 130+ personas. 

Nomā piedāvājam arī ērtus galdus un krēslus, ko izvietot zem Tipi teltīm, tāpat iespējams ietilpināt deju placi, bāra vietu, piesaistīt telti ēdiena gatavošanai, ierīkot apsildi, jūsu pasākuma piemērotu apgaismojumu un protams, izvietot dažādus dekorus. 

Telts platību iespējams papildināt ar vēju aizturošiem sienas paneļiem, kā arī paceļamās malas var kalpot dažādām nepieciešamībām lietošanā. 

Tipi teltis iedomājamas gan kāzām šaurā lokā vai dzimšanas dienas svinībām, tāpat vērienīgu korporatīvo un prezentāciju pasākumu vajadzībām, atliek vien izvēlēties atbilstošāko risinājumu un komplektāciju. 

Tipi telts uzbūve var prasīt vietas apskati pirms plānotā pasākuma, tāpat ir veicama rūpīga plānošana, piemēram apgaismojuma, galdu, deju grīdas.u.c.  izvietojuma plānam, ko kopīgi saskaņojam un pielāgojam katra pasākuma vajadzībām.  

Esam priecīgi Tipi teltis piedāvāt arī iegādei. Lai uzzinātu detalizētāk par to iespējām, specifiku un izcenojumiem, lūdzu sazinieties ar mums.